Biz


Duygu:

Hayatının neredeyse tamamında pek çok hobisi oldu. Kendisine, birlikte olmayı sevdiği insanlara ve yapmayı sevdiği şeylere vakit ayıramadığı dönemlerde bunalır. İnsanlara, doğaya, denize, kara, yağmura, müziğe, kalabalığa ve tenhalığa karışmayı sever.
Tıpkı kendisi gibi görmeyi, gözlemeyi, denemeyi ve paylaşmayı seven Koray’ı bulduğu için çok mutlu 🙂 Hayatının her anını onunla paylaşmak üzere bir yaz akşamında evet dedi.

Koray:

Hayatının hemen her anında çok şanslı olduğunu düşündü ve böyle hissetmeye devam ediyor. Annesi, Babası, Kardeşi.., gittiği okullar, çevresi, arkadaşları… Bunların hepsini büyük bir lütuf olarak gördü ve değerlerini bilmek için, şansının sürekli farkında olarak yaşamak için elinden gelen herşeyi yaptı…

Şimdi bu şansı Duygu’yla devam ediyor ve onu bırakmaya hiç niyeti yok!

—————————————-

4 Comments

 1. Bir görsel ararken denk geldi siteniz. Ve inanın çok beğendim 🙂 Umarım daima yazarsınız ve daima okurum 🙂

  • Koray

   Çok teşekkürler Çağrı, çok sevindik beğenmene 🙂 yazmaya devam edeceğiz, emin olabilirsin 😉

 2. Neredeyse 6 sene sonra tekrar geldim. Yazmaya devam etmeniz beni mutlu etti. Yazmaya epey bir süre ara vermiş olsanız da halen burada olmanız harika. İlk boş vaktimde tüm yazılarınızı okumak için sabırsızlanıyorum. 🌿

  • Koray

   Maalesef eskisi kadar zaman ayiramiyoruz, ama yine de hayatta tutmaya calisiyoruz blogumuzu 🙂 Tesekkürler Cagri, sevgiler!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.